Ten Teges

Zostań prawdziwym Shinobi, wciel się w swoją ulubioną postać, zagraj w Naruto RPG
 
IndeksFAQSzukajRejestracjaUżytkownicyGrupyZaloguj

Share
 

 Chouji Akimichi

Go down 
AutorWiadomość
minion999
Mizukage
Mizukage
minion999

Liczba postów : 83
Age : 25
Ranga : Chuunin
Wioska : kiri gakure
Registration date : 13/10/2007

Character sheet
Chakra:
Chouji Akimichi Left_bar_bleue3050/3050Chouji Akimichi Empty_bar_bleue  (3050/3050)
HP:
Chouji Akimichi Left_bar_bleue3210/3210Chouji Akimichi Empty_bar_bleue  (3210/3210)

Chouji Akimichi Empty
PisanieTemat: Chouji Akimichi   Chouji Akimichi Icon_minitimePon Paź 15, 2007 12:20 pm

Chouji Akimichi

facet

13

kiri

Chouji Akimichi Chouji10

klan Akimichi

osobowość pozytywna

Chuunin

Wywodzi się z Konohy. Jest członkiem Klanu Akimichi i jak na takiego członka przystało- jest otyły ale kiedy używa thaijutsu które trenuje od dzieciństwa szybko traci kalorie i jest niebywale szybki. Po ataku kyubiego na konohę jego rodzice zamieszkali w kiri gakure.jutsu klanowe:


Baika no Jutsu
Technika polegająca tymczasowym na zwiększeniu rozmiarów swojego ciała, zużywa duże ilości kalorii
200 chakry


Bubun Baika no Jutsu
Zwiększenie i wydłużenie tylko wybranej części ciała: nogi, ręki itd
150 chakry


Nikudan Sensha
Silny styl walki TaiJutsu. By go użyć najpierw trzeba powiększyć rozmiar swojego ciała techniką Baika no Jutsu. Użytkownik zamienia się w wirującą kulę, która tocząc się po ziemi stara zmiażdżyć przeciwnika, jest to dość wyczerpujący styl walki. działa przez kilka tur
250 chakry i 50 tura
ob 175 tura

Chou Baika no Jutsu
Powiększenie swojego ciała do gigantycznych rozmiarów.
1000 chakry

Hagane Sensha
Najsilniejsza technika z rodzaju "toczących się kul". Jej nazwa pochodzi od tego, że ciało shinobi'ego w tej formie jest twarde jak stal. działa przez kilka tur
500 chakry i 100 tura
ob 375 tura

Techniki które zdobyłem gdy otrzymałem demona isonade:

Suiton, Suijingeheki
Technika ta polega na wypluciu z ust dosyć dużej wodnej fali.
800 chakry
600 ob

Suirou no Jutsu
Zamknięcie przeciwników w wodnym więzieniu.
100 za 1 ture
ob 75 tura

Sution, Suijinheki
Technika polega na wytworzeniu pod sobą ściany z wody. Aby wykonać technikę, trzeba być w bardzo bliskim miejscu od wody. Osłona dobra przeciwko techniką Katon oraz słabszym TaiJutsu. może też zadziałać jak wodne więzienie
200 chakry

Suiton, Mizuame Nabara
Po zawiązaniu kilku pieczęci użytkownik wypluwa z ust kleistą substancję, która unieruchamia wszystko, czego dotknie.
150 chakry

Suiton, Daibakufu no Jutsu
Wielkie, wodne tornado, zalewające pole walki. Nie wymaga wody, użytkownik tworzy jej z swojej chakry, lecz gdy jest w pobliżu woda, koszt chakry jest zmniejszony o 100 Można w nim ukryć bronie.
500 chakry ( 400 gdy używa się wody )
ob 375

Suiton, Fukadan no Jutsu
Ulepszona wersja techniki Suikoudan no Jutsu. Wodny pocisk zmienia się w wielkiego rekina, który po zderzeniu z celem powoduje wodną eksplozję.
400 chakry
ob 300

Suiton, Suiryuudan no Jutsu
Jest to potężny atak, użytkownik tworzy wielki strumień wody, zamieniający się w wielkiego smoka.
Od razu po stworzeniu smok jest wysyłany na przeciwnika.
W tej technice także potrzebujemy źródła wody.
1600 chakry
ob 1200

Suiton, Dai Uzumaki no Jutsu
Tworzy na w wodzie wielki wir, który wciąga wszystko do siebie.
1000 chakry
ob 750

Suiton, Goshoku-Zame
Użytkownik wypuszcza z palców pięć rekinów z chakry (1 na palec) Rekiny są kontrolowane przez użytkownika. Muszą one znajdować się w wodzie. Rekiny te regenerują drobne uszkodzenia swojego ciała.
125 za jednego rekina ( 50 za regeneracje )
ob 80 za rekina


Sution, Bakasui Shouha
Użytkownik wypluwa gigantyczne ilości wody, tworząc zbiornik wodny o wielkości jeziora. Może dowolnie sterować tą wodą, powodując fale, wybuchy itd.
500 za 1 km2

MOJE NINJUTSU:

Hen'i Mizu
Jest to technika dająca ogromne możliwości bojowe. Postać znająca tą technikę potrafi dowolnie przemieniać wodę w lód,
200 chakry


PODSTAWOWE


Kawarimi no Jutsu - Podstawowa technika shinobi, polega na podmianie ciała z jakimś obiektem.
100 chakry


Kai - Technika polegająca na rozproszeniu GenJutsu.
50 chakry


Henge no Jutsu
Polaga na zmienieniu użytkownika w inną osobę/przedmiot. Oczwiście nie dostajemy zdolności tego czegoś, np. gdy zamienimy się w ptaka to nie latamy, natomiast gdy zamienimy się w kunai ktoś może rzucić nami
50 chakry

FUJOJUTSU

Hau Doubutsu Henge no Jutsu
Technika polega na zamienieniu się w pół człowieka-pół zwierze. Mamy dawne rozmiary, z tym, że nabieramy cechy gatunku, w który się zmieniliśmy, np. jako orzeł latamy, jako tygrys mamy wielkie kły i pazury itd.
200 chakry

tetsui henge no jutsu
technika zamiany naszego ciała w żelazo mogące ochronić przed jednym atakiem i nie trzeba do niej wykonywać pieczęci
300 chakry

Kinniku Noborizaka no Jutsu
Za pomocą chakry przyspieszamy i usprawniamy ruchy naszych mięśni, dzięki czemu mniej się męczymy przy biegu, walce Tai Jutsu i innych czynnościach fizycznych. Pochłania to spore ilości chakry, dlatego mało shinobi może długo utrzymywać tę technikę.
1tura 50chakry
2tura 100chakry
3tura 150chakry itd

BATSUJUTSU

Rasengan(Fuuton)
Technika polegająca na tym iż użytkownik wytwarza wir czakry w jednej z rąk, który jest utrzymany w formie małej kuli. Jutsu te nie wymaga wykonanie żadnych pieczęci,jednak wymaga znakomitej kontroli chakry.
300 chakry
ob 225ob

Fukumi Hari
Technika polega wytworzeniu w ustach igieł z chakry, igłami tymi można pluć. Igły wielkością i kształtem przypominają senbony.
10chakry za 1 senbona


DANSOUJUTSU

Tajuu Kumoshin no Jutsu
Technika Kumoshin, z tym, że można przenieść kilka osób naraz. Wymaga dużej koncentracji. Tym razem chmura nie jest białą, tylko różnowa i obejmuje wszystkie osoby, na które działa technika.
100 chakry za 1 osobe

Hiraishin no Jutsu

Technika teleportacji wynaleziona przez samego Yondaime. Można przypuszczać, że jest to ulepszona wersja Shunshin no Jutsu, jednak pozory mylą. Hiraishin no Jutsu polega na natychmiastowym pojawieniu się w innym miejscu, uwarunkowanym tylko przez jedną rzecz – musi się tam znajdować specjalna notka, która jest niezbędnym pośrednikiem w procesie teleportacji. Przeważnie przed użyciem techniki zostawia się ową notkę z odpowiednią formułą w wybranym miejscu (np. przyczepiając ją do kunaia i rzucając nim do celu), po czym używa jej, błyskawicznie zachodząc przeciwnika od tyłu.
200 chakry

GAKUREJUTSU

Mizutensou no Jutsu
Pozwala ukryć ciało w wodzie, jakkolwiek mało by jej nie było. Np. Kałuża, szklanka
100 chakry

Kirigakure no Jutsu
Użytkownik tej techniki tworzy gęstą mgłę, uniemożliwiającą atak, ale on sam może zaatakować bez problemu, zarówno w dzień jak i w ciemności.
200 chakry

EISEIJUTSU

Gedokuyaku
Ninja medyczny znający tą technikę, potrafi przygotować antidotum na różne trucizny. By móc to zrobić, musi mieć do dyspozycji daną truciznę oraz inne specjalne składniki, jak np. zioła. Antidotum to przeważnie płyn lub zastrzyk.

Deri Gaidoku no Jutsu
Wokół rąk medyka pojawiają się bańki, które możemy zanurzyć w czyimś ciele. Bańki automatycznie pochłaniają substancje, które nie powinny znajdować się w organizmie, np. trucizny.
200 chakry


Jika Jukusei
Jest to zdolność leczenia samego siebie. 1 pkt chakry to 1 pkt HP. Leczenie samego siebie, wygląda jak niebieska aura wokoło zranionego miejsca.


Tensei no Jutsu
Jest to technika medyczna, różniąca się nieco od pozostałych. Medyczny ninja poświęca swoje własne punkty HP, by przywrócić taką samą ich ilość osobie, którą opatruje. Tą techniką można uleczyć nawet dość poważne rany.
przekazanie 1hp kosztuje 1 chakry


Koiyasute no Jutsu
Zaawansowana technika lecznicza. Za jej pomocą możemy wyleczyć poważne uszkodzenia ciała, wewnętrzne jak i zewnętrzne, a nawet choroby
4 hp za 1 chakry
max 2000 hp

Chakra no Mesu
Ofensywne jutsu. Polega na wytworzeniu wokół swoich dłoni aury, która podczas ataku wręcz ma za zadanie uszkodzić tkanki, czy nawet strukturę kostną przeciwnika.
100 chakry uderzenie 250 ob

Kiseki
Kiseki jest jedną z najdoskonalszych technik uzdrawiających. Wymyślona przez medyków po serii wojen obfitujących w wielkie straty na ludziach. Udało się im stworzyć technikę, która na polu walki spisuje się wręcz idealnie - jest szybka i skuteczna, dużo wydajniejsza od standardowych technik leczących. Za pomocą techniki medyczny shinobi leczy wszystkich jego sprzymierzeńców znajdujących się w promieniu paru do maksymalnie parunastu metrów.
uleczenie 1 hp 1 sprzy. kosztuje 1 chakry
uleczenie 1 hp 3 sprzy. kosztuje 3 chakry itd.

Naikairai no Jutsu
Przy pomocy tej techniki można przez krótki okres dowolnie kontrolować ruchy i czynności martwej ofiary, łącznie z jej mową. Kontrolowana osoba tak naprawdę cały czas jest martwa, medyk tylko przywraca pracę serca, podczas gdy on sam pełni rolę mózgu. Nie możemy używać technik, które znał denat.
150 chakry tura

Fuukin Souhuu Eisei no Jutsu
Technika bardzo trudna. Sprawiamy, że nasza ręka wchodzi do organizmu innej osoby. Wtedy możemy bez problemu dotykać jej organów, czym możemy cicho i skutecznie zabijać. Drugim zastosowaniem jest, posiadając już rękę w czyimś ciele, możemy obwiązać organy zielonymi nićmi z chakry, które będą regenerowały je i uleczały.
I sposób urzycia 250 chakry
II sposób urzycia dodatkowe 200 chakry
2 chakry leczy 1 hp


Yomigaeri Tensei
Właściwie nie jest to technika medyczna, ale technika "przekazania życia". Wykonujący poświęca swoje własne zdrowie, by wskrzesić dopiero co zmarłą osobę.
przekazuje 500 hp i wskrzesza towarzysza

BUNSHINJUTSU

Kage Shuriken Bunshin no Jutsu
Postać rzuca przed siebie shurikenem, następnie składa pieczęcie i wyrzucona broń dzieli się na kilkadziesiąt, bądź nawet kilkaset kopii cienia. Przed bronią wytworzoną tą techniką można się łatwo obronić - wystarczy tylko "odbić" ją ręką. Kłopot jest jednak wtedy, gdy mamy do czynienia z większą ilością broni. Mimo, iż są to tylko kopie, gdy trafią celu zadają prawdziwy ból. Występują różne odmiany tej techniki, np. Kage Kunai Bunshin no Jutsu lub Kage Senbon Bunshin no Jutsu - wszystko zależy od broni, jaką rzucamy.
10 chakry za 1klon broni

Tajuu Kage Bunshin no Jutsu
Jest to najlepsza wersja Techniki Podziału Cienia. Tym razem mogą wytworzyć się setki, a nawet tysiące replikacji.
100chakry za 100 klonów lub
1000 chakry za 1000 klonów

KINJUTSU

Kuchiyose: Edo Tensei
Zakazana technika, polegająca na przywołaniu umarłych, którzy będą pomagać nam w walce. Wymaga poświęceń w postaci ciał ludzkich. ( można przywołać zmarłych do tej pory w anime )
200 chakry za 1 osobe
posiadam 15 ciał


MOJE THAIJUTSU:

Taren Ken
Technika wymagająca dużej szybkości ataku. Polega na błyskawicznym wprowadzeniu kilku ciosów pięścią
5 uderzeń po 100 ob każdy

konoha senpuu
Obrotowy szybki kopniak skierowany na przeciwnika.
200 ob

Konoha Gouriki Senpuu
Atak podobny do Konoha Senpuu, tym razem użytkownik oddaje kilka kopnięć po obrocie.
3 kopnięcia po 200 ob

Tokken
Podstawowa technika TaiJutsu. Polega na uderzeniu przeciwnika plecami z rozpędu.
100 ob

Konoha Shoufuu
Kopnięcie z dołu do góry, dobre do wybijania przeciwnika w powietrze lub do wytrącania mu broni z ręki.
100 ob

Omote Renge - Zewnętrzny Kwiat Lotosu
Wykonujący zazwyczaj wybija przeciwnika w powietrze techniką Konoha Senpuu, a następnie owija wokół niego bandaże. Spadając, atakujący i ofiara zaczynają wirować wokół własnej osi, postać odskakuje, a rozpędzony przeciwnik uderza głową w ziemie.
- 500 hp 1000 ob

Ura Renge - Wewnętrzny Kwiat Lotosu
Kwiat Lotosu zakwita dwa razy - jest to druga z serii technik lotosu. Zaczyna się już od otwarcia trzeciej bramy, kiedy to postać atakuje przeciwnika serią bardzo szybkich ruchów, kończąc się na finałowym, potężnym uderzeniu, które można wykonać dopiero do otworzeniu piątej bramy. Technika zazwyczaj kończy się śmiercią przeciwnika.
5 uderzeń po 200 ob i uderzenie kończące za 2000 ob
- 1500 hp

Asa Kujaku - Poranny Paw
Te jutsu otwiera szóstą z ośmiu bram, by dać użytkownikowi niezrównaną szybkość i siłę. Gdy bramy są otwarte osoba wykonująca tą technikę jest w nieco innej postawie niż zawsze. Osoba ta musi zbliżyć się dostatecznie blisko do przeciwnika aby wykopać go w powietrze. Nie przerywając ataku uderza cały czas w przeciwnika, uwalniając chakre która przypomina płonącego pawia poczym szykuje się do zakończenia ataku. Gdy tylko atak jest skończony, płonący przeciwnik spada na ziemię. Często ten atak kończy się śmiercią przeciwnika. podczas tego ataku przeciwnik nie może zrobić piezczęci
- 1500 hp i zabija przeciwnika

MOJE GUJUTSU

Mikadzuki no Mai
Jest to taniec miecza. Wykonują go jedynie ninja posiadający miecz. Polega na utworzeniu iluzji, która niby atakuje wroga. Gdy już przeciwnik zajmie się iluzją, użytkownik wyskakuje nad nim i uderza go z całych sił mieczem
400 chakry

Ryuugan Garian Tou
Sprawia, że ostrze naszego miecza zmienia się w wężowego smoka, zrobionego z chakry. Może się on wydłużać, wić itd.
200 chakry I uderzenie 140 ob

Bukaretsu Shuriken no Jutsu
Sprawia, że shuriken, na którym użyliśmy techniki, po zderzeniu się z czymkolwiek wybucha. Moc jest podobna do wybuchowej notki
10chakry za 1 broń


MOJE GENJUTSU

WYKONYWANIE

Gokuinsei Shikata
Pierwszy sposób powodowania GenJutsu. Jest to zwykły sposób, który umiemy od zawsze. Jest to zwykły sposób zawiązywania pieczęci ręcznych. Celność technik przy tym sposobie jest zachowywana.


SouHou Shikata
Sposób na dotyk. Po dotknięciu wroga, GenJutsu zadziała. Musimy go dotknąć określoną częścią ciała, w której zbieramy chakrę. Możemy dotykać cel nawet małym palcem, ale wtedy wymagamy większej kontroli chakry.


Yubi Shikata
Kolejny sposób to wyciągnięcie jakiejkolwiek części ciała i wymierzenie jej w cel. Celność technik jest zachowywana. Zazwyczaj używa się palca.


Dou Shikata
Ostatni sposób to kontakt wzrokowy. Gdy wróg spojrzy nam w oczy, GenJutsu zawsze działa. Celność wzrasta do 100%.

SOUHOU

Jubaku Satsu
Jutsu te wywołuje dziwne wrażenie na osobie, która wpadła w tą technikę. Użytkownik po wykonaniu odpowiedniej kombinacji pieczęci znika. W tym momencie z łatwością może zbliżyć się do swojego celu. W momencie dojścia na dostateczną odległość za wrogiem pojawia się drzewo, którego gałęzie oplatają ofiarę. Dzięki czemu jest ona pozbawiona jakichkolwiek ruchów. Iluzja ta sprawia, że osoba ma wrażenie, że została złapana. W tym momencie użytkownik tej techniki wyłania się z drzewa i z łatwością może zadać ostateczny cios.
400 chakry

SEKEN

Yochi Souzoubutsu
Najpotężniejsza z iluzji, znana tylko przez najlepszych iluzjonistów. Polega na wykreowaniu własnego świata, który może dowolnie kształtować i moderować. Do tego świata może się cały czas przenieść. Może też zabrać ze sobą dowolną ilość osób. Nie musi być to technika ofensywna, ale oczywiście może. Możemy stworzyć okrutną iluzję jakiegoś wydarzenia, jak również cudowny świat bez wojen i walk, do którego przychodzimy i odpoczywamy. Oczywiście gdy się znajdujemy tutaj, jesteśmy nietykalni.
1000 chakry

VIJON

Kokuangyo no Jutsu
Te jutsu polega na "zakryciu" jakiejś przestrzeni ciemnością. Dzięki temu przeciwnik/przeciwnicy nie może nas dostrzec, a my go widzimy.
250chakry

Kanashibari no Jutsu
Technika paraliżująca. Stwarza przed kimś jakąś paskudną iluzję np. śmierć kogoś lub atak wielkich tygrysów. Osoba jest sparaliżowana po takim widoku i nie może się poruszyć.
300chakry

UNIWERSALNE

Nen Konwaku
Jest to technika prosta, a skuteczna, jedna z podstawowych w GenJutsu. Za jej pomocą możemy zakłócić działanie jednego ze zmysłów przeciwnika (węch, smak, wzrok, słuch dotyk lub zdolność klanowa która działa jako "szósty zmysł").
300 chakry


ulubionym rodzajem jutsu jest thaijutsu


ZAAKCEPTOWANY
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Chouji Akimichi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ten Teges :: Ciasne ale własne :: Karta postaci-
Skocz do: