Ten Teges
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ten Teges

Zostań prawdziwym Shinobi, wciel się w swoją ulubioną postać, zagraj w Naruto RPG
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Hachibi

Go down 
AutorWiadomość
Nidaime
Akatsuki
Akatsuki
Nidaime


Liczba postów : 89
Age : 31
Ranga : Genin
Wioska : Missing-nin
Registration date : 11/10/2007

Character sheet
Chakra:
Hachibi Left_bar_bleue3450/3450Hachibi Empty_bar_bleue  (3450/3450)
HP:
Hachibi Left_bar_bleue3740/3740Hachibi Empty_bar_bleue  (3740/3740)

Hachibi Empty
PisanieTemat: Hachibi   Hachibi Icon_minitimeNie Paź 21, 2007 2:56 pm

W poszukiwaniu demona o imieniu Hachibi zapędziłem się aż do Ogromnej Puszczy Osaka, gdzie zazwyczaj widziała go ludność mieszkająca nieopodal. Na swojej drodze spotkałem zaniedbanego staruszka ze słabym głosem, przedstawił się lecz usłyszałem tylko drugi człon...Kusanagi. "Przecież tak samo nazywa się mój miecz".
Usłyszałem odpowiedź:
"Dawno temu moji przodkowie starali się walczyć z tym demonem. Jednak okazał się dla nich zbyt potężny i przez to utracili jedyny skarb jaki posiadali, miecz Kusanagi no Tsurugi, który leżał w ukrytej Świątyni w obrębie naszego klanu. Był on najwspanialszą i najtwardzą (możliwe, że niezniszczalną) bronią jaką widział świat. To jest ten miecz, który teraz dzierżysz w swojej dłoni. Czy mogę go dotknąć mój synu."
Ostrożnie przekazałem miecz staruszkowi.
"O jakież to szczęście na mnie spadło, nikt z mojego klanu od kilku pokoleń nie dotykał tego miecza. Chłopcze szanuj go jak najwspanialszy diament na świecie."
"Przepraszam, nie słyszał pan może czegoś o Hachibim, podobno ludzie czasami widują tu sylwetkę wielkiego olbrzyma tak jakby to góry sięporuszały.
"O tak to napewno on, ośmiogłowy wielki smok...Najwększy z demonów...
Raz na 3 lata przychodzi tu w niewiadomym celu, raz sam go widziałem, akurat się składa, że powinien pojawić się tu za parę dni...to miejsce znajduje się jakieś 14 km stąd..."
"Dziękuje panu, to ja się będę zbierał..."
"Nie zostaniesz na herbatę, opowiedz mi jeszcze coś o tym mieczu..."
"Dobrze ale tylko małą..."
Powrót do góry Go down
 
Hachibi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Misja Hachibi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ten Teges :: Ciasne ale własne :: Wasze demony/Przeklęte pieczęcie-
Skocz do: