Ten Teges
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ten Teges

Zostań prawdziwym Shinobi, wciel się w swoją ulubioną postać, zagraj w Naruto RPG
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Misja Shukaku

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
HokanMarun
Kazekage
Kazekage
HokanMarun


Liczba postów : 177
Age : 33
Ranga : Genin
Wioska : Suna Gakure
Registration date : 12/10/2007

Character sheet
Chakra:
Misja Shukaku Left_bar_bleue3250/3250Misja Shukaku Empty_bar_bleue  (3250/3250)
HP:
Misja Shukaku Left_bar_bleue3340/3340Misja Shukaku Empty_bar_bleue  (3340/3340)

Misja Shukaku Empty
PisanieTemat: Misja Shukaku   Misja Shukaku Icon_minitimeSro Paź 24, 2007 5:48 pm

Postanowiłem zdobyć potężnego Shukaku. W tym celu potrzebuje pomocy. Zebrałem oddział Suna Gakure, ale wiem że to za mało potrzebuje jakiegoś kompana z którym mógłbym zapieczętować bestie. Wiem że to zadanie nie należy do prostych, ale chce bronić Suna Gakure i zostać Kazekage. Chętnych zapraszam do wyprawy reszte informacji podam gdy zbiore ekipe. Potrzebna mi pomoc trzech shinobi. Bestia żyje na pustyni więc jest tam gdzie jej żywioł piasek. Mój pomysł to osłabić bestie jakimiś wybuchami więc mile widziane wybuchowe zabawki.
Powrót do góry Go down
minion999
Mizukage
Mizukage
minion999


Liczba postów : 83
Age : 29
Ranga : Chuunin
Wioska : kiri gakure
Registration date : 13/10/2007

Character sheet
Chakra:
Misja Shukaku Left_bar_bleue3050/3050Misja Shukaku Empty_bar_bleue  (3050/3050)
HP:
Misja Shukaku Left_bar_bleue3210/3210Misja Shukaku Empty_bar_bleue  (3210/3210)

Misja Shukaku Empty
PisanieTemat: Re: Misja Shukaku   Misja Shukaku Icon_minitimeCzw Paź 25, 2007 5:31 am

przyłącze się jeśli mogę
Powrót do góry Go down
Sasuke Uchiha
Academy Student
Academy Student
Sasuke Uchiha


Liczba postów : 6
Ranga : Academy Student
Wioska : Ukrytego Liścia
Registration date : 24/10/2007

Character sheet
Chakra:
Misja Shukaku Left_bar_bleue2000/2000Misja Shukaku Empty_bar_bleue  (2000/2000)
HP:
Misja Shukaku Left_bar_bleue2000/2000Misja Shukaku Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Misja Shukaku Empty
PisanieTemat: Re: Misja Shukaku   Misja Shukaku Icon_minitimeCzw Paź 25, 2007 1:11 pm

dobra przyłoncze się lol!
Powrót do góry Go down
Nidaime
Akatsuki
Akatsuki
Nidaime


Liczba postów : 89
Age : 31
Ranga : Genin
Wioska : Missing-nin
Registration date : 11/10/2007

Character sheet
Chakra:
Misja Shukaku Left_bar_bleue3450/3450Misja Shukaku Empty_bar_bleue  (3450/3450)
HP:
Misja Shukaku Left_bar_bleue3740/3740Misja Shukaku Empty_bar_bleue  (3740/3740)

Misja Shukaku Empty
PisanieTemat: Re: Misja Shukaku   Misja Shukaku Icon_minitimeCzw Paź 25, 2007 2:49 pm

Żeby nie było ja też się wybiorę.
Powrót do góry Go down
HokanMarun
Kazekage
Kazekage
HokanMarun


Liczba postów : 177
Age : 33
Ranga : Genin
Wioska : Suna Gakure
Registration date : 12/10/2007

Character sheet
Chakra:
Misja Shukaku Left_bar_bleue3250/3250Misja Shukaku Empty_bar_bleue  (3250/3250)
HP:
Misja Shukaku Left_bar_bleue3340/3340Misja Shukaku Empty_bar_bleue  (3340/3340)

Misja Shukaku Empty
PisanieTemat: Re: Misja Shukaku   Misja Shukaku Icon_minitimePon Paź 29, 2007 6:26 pm

Jako że domyślam się że na tą misję się przygotowaliście odpowiednio nie będe sprawdzał co macie. Przyda się wszystko co sieje zniszczenie i spustoszenie. A oto pare danych o Shukaku.
Ataki:
Renkuudan [Fuuton]
Wietrzny odpowiednik Teppoudamy. Używający zbiera powietrze w swoim żoładku, mieszając przy tym je ze swą chakrą (ciekawostka bilogiczna ), po czym wyrzuca je z siebie z dużą siłą, nadając mu jednocześnie olbrzymią prędkość. Tak skondensowane powietrze trafia przeciwnika praktycznie miażdżąc go na miejscu. Podobnie jak w przypadku Teppoudamy, może być wykonywana tylko przez duże stworzenia.

Wykorzystuje także atak machnięcia ogonem, zgniatanie ciałem oraz ma piaskowy pancerz.

Występuje na Pustyni Nara. Kontroluje piasek i wiatr. Ma jeden ogon. Zresztą reszta jest opisana w dziale demony do zdobycia.
Powrót do góry Go down
HokanMarun
Kazekage
Kazekage
HokanMarun


Liczba postów : 177
Age : 33
Ranga : Genin
Wioska : Suna Gakure
Registration date : 12/10/2007

Character sheet
Chakra:
Misja Shukaku Left_bar_bleue3250/3250Misja Shukaku Empty_bar_bleue  (3250/3250)
HP:
Misja Shukaku Left_bar_bleue3340/3340Misja Shukaku Empty_bar_bleue  (3340/3340)

Misja Shukaku Empty
PisanieTemat: Re: Misja Shukaku   Misja Shukaku Icon_minitimePon Paź 29, 2007 6:44 pm

Więc zaczynam.
Idziemy pustynią. Do okoła tylko piasek i skały.
Wędrujemy już drugi dzień, więc drózyna odczuwa lekkie znudznie. Jednak nikt nie wątpi że misja się nie uda. Wszyscy są dobrej myśli.
Wędrujemy kolejny dzień. To już trzeci. Pustynia jak była tak jest. Lecz ten dzień przejdzie do histori...
W pewnym momencie nadeszła wielka burza piaskowa. Jako że byliśmy na to przygotowani schowaliśmy się pośrud skał. Czekamy więc aż minie, lecz w pewnym momencie we mgle piachu ujżeliśmy wielki cień który poruszał się w naszym kierunku. Wszystkich ogarnął niepokuj więc przybraliśmy postawe bojową. We mgle zaświeciły się dwa żółte ślepia. Było wiadome to Shukaku. Zaczął coś ryczeć o tym że nas zabije i że jesteśmy głupimi śmiertelnikami. Jako że to bestia bardzo ironiczna i nieprzewidywalna nie czekaliśmy na zaproszenie i drózyna rozpoczęła walke. Odział Suny w tym czasie przygotowywał katapulty do walki, zaś Chiyo-Baa rozpoczęła rytułał pieczętowania bestii. Chronienie jej było celem numer jeden w tej chwili.
Misja Shukaku 3697354sasori
A więc rozpoczynam walke wyciągam ze zwoju swoją kukłe. Shurikeny, kuneje i inne rzelastwo nie przebiją się przez pancerz bestii więc przygotowałem coś specjalnego. Rozpoczynam atak od skierowania silnego strumienia wody w tronę demona. Była to wrząca woda pod wysokim ciśnieniem. Nie dało się jej zablowować. Kolejnym ruchem jest zasłonienie drózyny parą wodną. Przy okazji robie kopje siebie i kukły i chowam się w piasku.


Ostatnio zmieniony przez dnia Wto Paź 30, 2007 5:26 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Nidaime
Akatsuki
Akatsuki
Nidaime


Liczba postów : 89
Age : 31
Ranga : Genin
Wioska : Missing-nin
Registration date : 11/10/2007

Character sheet
Chakra:
Misja Shukaku Left_bar_bleue3450/3450Misja Shukaku Empty_bar_bleue  (3450/3450)
HP:
Misja Shukaku Left_bar_bleue3740/3740Misja Shukaku Empty_bar_bleue  (3740/3740)

Misja Shukaku Empty
PisanieTemat: Re: Misja Shukaku   Misja Shukaku Icon_minitimeWto Paź 30, 2007 4:45 am

Zauważyłem Sharinganem przez parę, że Shukaku nieźle oberwał i poważnie się wkurzył. Wymierzył potężny cios w naszą drużynę. Spojżałem na team ale ten najwyraźniej nie zauważył tego ruchu. Aktywuje Rashoumon i oszałamiający huk obezwładnił grupę, ponieważ Shukaku prawie zmiażdżył bramę. zbieram olbrzymią ilość powietrza w płucach i aktywuje 3 gokakyu no Jutsu pod rząd. Shukaku znów oberwał ale nadal stoi. Więc wykonuje Yomi Numa i Shukaku powoli zapada się w grząski bagno. Jako iż podróz poważnie mnie wykończyła nie mam więcej energii ani chakry na Jutsu i spoglądam się na innych członków w szczególności na HokanMarun'a który w oczach ma żądze krwii.
Powrót do góry Go down
minion999
Mizukage
Mizukage
minion999


Liczba postów : 83
Age : 29
Ranga : Chuunin
Wioska : kiri gakure
Registration date : 13/10/2007

Character sheet
Chakra:
Misja Shukaku Left_bar_bleue3050/3050Misja Shukaku Empty_bar_bleue  (3050/3050)
HP:
Misja Shukaku Left_bar_bleue3210/3210Misja Shukaku Empty_bar_bleue  (3210/3210)

Misja Shukaku Empty
PisanieTemat: Re: Misja Shukaku   Misja Shukaku Icon_minitimeWto Paź 30, 2007 6:28 am

jako że zauważyłem że shukaku wciąż macha ogonem wypowiedziałem
bubun baika no jutsu i oplotłem go (ogon) rękami to go na trochę powstrzyma
Powrót do góry Go down
HokanMarun
Kazekage
Kazekage
HokanMarun


Liczba postów : 177
Age : 33
Ranga : Genin
Wioska : Suna Gakure
Registration date : 12/10/2007

Character sheet
Chakra:
Misja Shukaku Left_bar_bleue3250/3250Misja Shukaku Empty_bar_bleue  (3250/3250)
HP:
Misja Shukaku Left_bar_bleue3340/3340Misja Shukaku Empty_bar_bleue  (3340/3340)

Misja Shukaku Empty
PisanieTemat: Re: Misja Shukaku   Misja Shukaku Icon_minitimeWto Paź 30, 2007 5:22 pm

Jako że ogon Shukaku był obezwładniony postanowiłem że wykorzystam dużą ilość chakry i na początek wyprowadziłem w strone Shukaku mase wybuchowych kunajów z ust marionetki.Skierowałem je w brzuch demona aby nie wykonał Renkuudana. Następnie z ognistą wściekłością odpalilem miotacze ognia w strone Shukaku. W reakcji początkowo silnego strumienia wody, a potem ognia demon zaczął się troche rozpuszczać. Dla niespodzianki dodam że dym który się ulotnił w czasie wybuchu kunajów byl łatwopalny bestia dodatkowo się zapaliła jak pochodnia. Pochłonęło mnie to dość dużo chakry, lecz nie straciłem zapału i nadal mogę walczyć. Wykonałem przy okazji kopie siebie i kukły i schowałem się w skałach gdzie był ukryty odział suny. Katapulty były gotowe.
-"Ognia"!!!
Grad włóczni skierował się w strone bestii włucznie były wybuchowe więc to dodatkowo uszkodziło demona.
Powrót do góry Go down
Nidaime
Akatsuki
Akatsuki
Nidaime


Liczba postów : 89
Age : 31
Ranga : Genin
Wioska : Missing-nin
Registration date : 11/10/2007

Character sheet
Chakra:
Misja Shukaku Left_bar_bleue3450/3450Misja Shukaku Empty_bar_bleue  (3450/3450)
HP:
Misja Shukaku Left_bar_bleue3740/3740Misja Shukaku Empty_bar_bleue  (3740/3740)

Misja Shukaku Empty
PisanieTemat: Re: Misja Shukaku   Misja Shukaku Icon_minitimeWto Paź 30, 2007 5:39 pm

Jako iż Shukaku stał w błotnym bagnie to okazało się, że łatwopalny dym połączył się z błotem. Zauważając to używam Karyuu Endan na mazi i Shukaku znów zaczął się palić tym razem od spodu. Po gradie strzału był jedną więlką masą do tego nieco zdeformowaną. Pozatym skakał jak oszalały i wyzywał nas od idiotów. Używam Goukakyuu no Jutsu na tą część gdzie chyba jest głowa, nagle zrobiło mi się ciemno przed oczami i straciłem przytomność z powodu utraty chakry.
Powrót do góry Go down
HokanMarun
Kazekage
Kazekage
HokanMarun


Liczba postów : 177
Age : 33
Ranga : Genin
Wioska : Suna Gakure
Registration date : 12/10/2007

Character sheet
Chakra:
Misja Shukaku Left_bar_bleue3250/3250Misja Shukaku Empty_bar_bleue  (3250/3250)
HP:
Misja Shukaku Left_bar_bleue3340/3340Misja Shukaku Empty_bar_bleue  (3340/3340)

Misja Shukaku Empty
PisanieTemat: Re: Misja Shukaku   Misja Shukaku Icon_minitimeWto Paź 30, 2007 6:00 pm

Widzę jak Madara spada więc posyłam w jego stronę linkę która go oplata. Przywołuje go szybko w bezpieczne miejsce. Teraz jestem już mocno wkurzony za tych idiotów. A teraz używam mojej niedawno nauczonej techniki z Kugutsu no Jutsu i tworze wielką pajęczyne która oplata Shukaku w około. A teraz zacieślam żyłke w bardzo szybkim tempie. Jako że jednak przeciwnik był za duży to bardzo go to zcisnęło. Wiem że limyty chakry już prawie się wyczerpały więc posyłam w strone bestii moją kukłe. Kukła się przyczepia w demona i nasepuje wielka eksplozja. Nafaszerowana ładunkami wybuchowymi kukła rozlatuje się, a Shukaku ma wielką dziurę w brzuchu. A teraz taki myk w czasie gdy ratowałem Madare utworzyłem klona kukły a następnie wsadziłem do niej ładunki wybuchowe. Kukła została pośrud skał, a ja niem am już siły walczyć. Shukaku chyba też już długo nie powalczy więc ktoś musi wykonać ostateczny ruch i zniszczyć bestie tak aby można było ją zapieczętować.
Powrót do góry Go down
minion999
Mizukage
Mizukage
minion999


Liczba postów : 83
Age : 29
Ranga : Chuunin
Wioska : kiri gakure
Registration date : 13/10/2007

Character sheet
Chakra:
Misja Shukaku Left_bar_bleue3050/3050Misja Shukaku Empty_bar_bleue  (3050/3050)
HP:
Misja Shukaku Left_bar_bleue3210/3210Misja Shukaku Empty_bar_bleue  (3210/3210)

Misja Shukaku Empty
PisanieTemat: Re: Misja Shukaku   Misja Shukaku Icon_minitimeSro Paź 31, 2007 6:26 am

wykonuje bunshin no jutsu mój klon łapie kukłe maruna i wykonuje bubun baika no jutsu (w celu mocniej szego rzutu) i rzuca nim w shukaku
lalka wybucha a shukaku nie jest zdolny do walki chio może go zapieczętować
Powrót do góry Go down
HokanMarun
Kazekage
Kazekage
HokanMarun


Liczba postów : 177
Age : 33
Ranga : Genin
Wioska : Suna Gakure
Registration date : 12/10/2007

Character sheet
Chakra:
Misja Shukaku Left_bar_bleue3250/3250Misja Shukaku Empty_bar_bleue  (3250/3250)
HP:
Misja Shukaku Left_bar_bleue3340/3340Misja Shukaku Empty_bar_bleue  (3340/3340)

Misja Shukaku Empty
PisanieTemat: Re: Misja Shukaku   Misja Shukaku Icon_minitimeSro Paź 31, 2007 2:25 pm

Rozległ się ogromny wybuch. Siła uderzeniowa była tak ogromna że wielu straciło słuch na jakiś czas, ale było warto. Chyio wykonuje rytułał pieczętowania.
Misja Shukaku 180px-Chiyo
-"Po Wszystkim."
Wszyscy wycieńczeni tą trudną walką marzyli już tylko o jendym, aby wrócić do wioski i odpocząć. Jak myśleli tak się stało. Bezpiecznie wszyscy wrócili do wioski. Tam zjedli pożądny posiłek i wypoczeli.
W nagrodę za wykonanie misji każdy który wziął w niej udzieł otrzymał:
-Zapas złota,
-Darmowy ramen do końca miesiąca,
-Zapas kunaji oraz shurikenów.
Oraz każdy dostał honorowy order od całej Wioski Ukrytego Pisaku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Misja Shukaku Empty
PisanieTemat: Re: Misja Shukaku   Misja Shukaku Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Misja Shukaku
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Shukaku
» misja klasy C
» misja klasy A
» Misja Hachibi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ten Teges :: SunaGakure: Wioska Ukrytego Piasku :: Baraki-
Skocz do: