Ten Teges
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ten Teges

Zostań prawdziwym Shinobi, wciel się w swoją ulubioną postać, zagraj w Naruto RPG
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Liczba ogonów

Go down 
AutorWiadomość
HokanMarun
Kazekage
Kazekage
HokanMarun


Liczba postów : 177
Age : 33
Ranga : Genin
Wioska : Suna Gakure
Registration date : 12/10/2007

Character sheet
Chakra:
Liczba ogonów Left_bar_bleue3250/3250Liczba ogonów Empty_bar_bleue  (3250/3250)
HP:
Liczba ogonów Left_bar_bleue3340/3340Liczba ogonów Empty_bar_bleue  (3340/3340)

Liczba ogonów Empty
PisanieTemat: Liczba ogonów   Liczba ogonów Icon_minitimePon Paź 29, 2007 7:43 pm

A więc chciałem poruszyć temat któy ostatnio mnie intryguje. Czy licza ogonów demona ma właściwie jakieś większe znaczenie. Nie miałem do wyboru wielu walk z demonami w roli głównej więc wybrałem
Kyubi vs. Shukaku. A więc tak. Zaczynając od początku. Kyubi daje Naruto chakre, szybkość i siłe w atakach. Leczy także rany które powstają na jego ciele w trybie natychmiastowym. Shukaku zaś daje Gaarze piaskową zbroje i kontrole nad piaskiem oraz niejako dużą ilość chakry. I tak. Podczas walki Naruto vs. Gaara Do momentu przywołania Shukaku Naruto lepiej sobie radził. Ale tak wcześniej walczył z Sasuke a jeszcze wcześniej oberwał od Sasuke na egzaminie. I nasuwa się pytanie czy może tamte walki go nie osłabiły. Napewno tak, ale czy gdyby Naruto nie przywołał wielkiej żaby w ostatniej chwili to czy sabaku suosu by go nie zabiło na miejscu? Wydaje mi się że tak. A więc reasumując Naruto kożysta z chakry demona ale nigdy nie opanuje jej do końca bo demon opanuje jego i co najwyżej osoba trzecia wtedy zaradzi. Gaara zaś może walczyć piaskiem własciwie do totoalnego wyczerpania kiedy to zaśnie i shukaku go opanuje. A więc słabszy demon więcej kontroli a co za tym idzie lepszy efekt w wlakach z ludzmi bez demona. A naruto jednak szybkość dostał ogromną więc to dało mu największą przewage nad gaarą.
Powrót do góry Go down
 
Liczba ogonów
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ten Teges :: Generalnie to co się staO się. :: Spędzanie wolnego czasu-
Skocz do: