Ten Teges
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ten Teges

Zostań prawdziwym Shinobi, wciel się w swoją ulubioną postać, zagraj w Naruto RPG
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Misja isonade

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
minion999
Mizukage
Mizukage
minion999


Liczba postów : 83
Age : 29
Ranga : Chuunin
Wioska : kiri gakure
Registration date : 13/10/2007

Character sheet
Chakra:
Misja isonade Left_bar_bleue3050/3050Misja isonade Empty_bar_bleue  (3050/3050)
HP:
Misja isonade Left_bar_bleue3210/3210Misja isonade Empty_bar_bleue  (3210/3210)

Misja isonade Empty
PisanieTemat: Misja isonade   Misja isonade Icon_minitimePon Lis 05, 2007 2:18 pm

postanowiłem zdobyć isonade . walka będzie się toczyła wybrzeżu . jego żywiołem jest woda która jest wszędzie . mój plan to osłabić go technikami lodu i elektrycznośći . za dwa dni początek misji , bez limitu uczestników .


Ostatnio zmieniony przez dnia Sro Lis 07, 2007 7:20 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
HokanMarun
Kazekage
Kazekage
HokanMarun


Liczba postów : 177
Age : 33
Ranga : Genin
Wioska : Suna Gakure
Registration date : 12/10/2007

Character sheet
Chakra:
Misja isonade Left_bar_bleue3250/3250Misja isonade Empty_bar_bleue  (3250/3250)
HP:
Misja isonade Left_bar_bleue3340/3340Misja isonade Empty_bar_bleue  (3340/3340)

Misja isonade Empty
PisanieTemat: Re: Misja isonade   Misja isonade Icon_minitimePon Lis 05, 2007 3:49 pm

Ja się oczywiście dołącze do tej misji. Jako że walka będie się odbywać gdzieś na plaży gdzie piachu jest od groma i więcej to napewno się przydam. Wyruszyłem więc w stronę wysp Nanju i dołączam się do teamu.
Powrót do góry Go down
minion999
Mizukage
Mizukage
minion999


Liczba postów : 83
Age : 29
Ranga : Chuunin
Wioska : kiri gakure
Registration date : 13/10/2007

Character sheet
Chakra:
Misja isonade Left_bar_bleue3050/3050Misja isonade Empty_bar_bleue  (3050/3050)
HP:
Misja isonade Left_bar_bleue3210/3210Misja isonade Empty_bar_bleue  (3210/3210)

Misja isonade Empty
PisanieTemat: Re: Misja isonade   Misja isonade Icon_minitimeSro Lis 07, 2007 2:26 pm

i minęły 2 dni od rozmowy ze starcem . czekałem moment , zebrały się ciemne chmury , a ja wiedząc co to oznacza schowałem się między wrakami .
i wtedy pojawił się isonade . otworzył paszcze , raczej mnie nie zobaczył więc rzuciłem w nią shurikenami . isonade zawył z bólu , a ja schowałem się czekając na posunięcie mojego towarzysza
Powrót do góry Go down
HokanMarun
Kazekage
Kazekage
HokanMarun


Liczba postów : 177
Age : 33
Ranga : Genin
Wioska : Suna Gakure
Registration date : 12/10/2007

Character sheet
Chakra:
Misja isonade Left_bar_bleue3250/3250Misja isonade Empty_bar_bleue  (3250/3250)
HP:
Misja isonade Left_bar_bleue3340/3340Misja isonade Empty_bar_bleue  (3340/3340)

Misja isonade Empty
PisanieTemat: Re: Misja isonade   Misja isonade Icon_minitimeCzw Lis 08, 2007 4:13 pm

Kunaj odbil się od demona jak zapałka rzucona o ściane. Ja w tym czasie zaś zaatakowałem z gróbej rury demona techniką Ryuusa Bakuryu. Cała plaża zaczęła się trząść. Ukazała się potężna fala, która wywołała reakcje na demonie. Ogromne grudy piachu uderzyły w demona i przykryły go piaskiem. Następnie urzyłem przerażającej techniki Sabaku Taisou i nastąpił ogromny wtrząs sejsmiczny. Nie było szans aby bestia na tym nie oberwała pożądnie. Jednak ku mojemu zdziwieniu bestia wyszła z piasku jak gdyby nigdy nic. Okazało się, że schował się w skorupie. Był wściekły.
Wysłał w moją stronę potężną fale wody. Była to fala prawie jak Tsunami. Jedyne co mogłem zrobić to schować się w piasku. Kiedy fala minęła nie czekałem. Wziłąłem się w garść unisłem ręce w góre i ogromne pokłady piasku zasypały bestie poraz kolejny. Tym razem jednak urzyłem techniki Sabaku Kyuu/Sabaku SouSou i zmiarzdzyłem demona w środku. Jednak to nie koniec. Wydostał się z piaskowej pułapki i przywołał jakąś wielką rybe do siebie. Była to Samehada. Przyczepiła się do niego co sprawiło że demona dostał niesłychaną moc. Zacząłem się bać co się stanie dalej. To był już czas. Ataki piasku niewiele dadzą więc jednyne co mi pozostało to przywołać Shukaku. Nastąpil wybuch a z niego wyłoniłem się ja w postaci Shukaku. Moja chakra zwiększyła się natychmiast. Wykonałem potężny atak Renkuudan [Fuuton] i wystrzeliłem w stronę bestii wielką kulę powietrza. Eksplozja nie wykończyła przeciwnika. Wystrzelił we mnie Teppoudama. Po wymianie pocisków nie miałem już zbyt wiele siły aby pokonać rywala. Jako że sam Shukaku już prawie mną zawładnął wziąłem się w garść i chcialem się wydostać z demona. Nie mogę więc już kontynułować walki. Teraz twój ruch Chouji. Bestia jest już mocno zmęczona musisz dokończyć walke.
Powrót do góry Go down
minion999
Mizukage
Mizukage
minion999


Liczba postów : 83
Age : 29
Ranga : Chuunin
Wioska : kiri gakure
Registration date : 13/10/2007

Character sheet
Chakra:
Misja isonade Left_bar_bleue3050/3050Misja isonade Empty_bar_bleue  (3050/3050)
HP:
Misja isonade Left_bar_bleue3210/3210Misja isonade Empty_bar_bleue  (3210/3210)

Misja isonade Empty
PisanieTemat: Re: Misja isonade   Misja isonade Icon_minitimePią Lis 09, 2007 6:31 am

jedyną rzeczą jaką moge teraz zrobić to użyć chou baika no jutsu . jesteśmy teraz jednakowej wielkości . następnie użyłem hagane sensha . isonade schował się w skorupie , ale to nic nie da , wielka stalowa kula uderzyła w niego . skorupa się rozsypała a demon nie był już zdolny do walki .
pojawił się staruszek , widząc pokonanego isonade wiedział co robić .
po chwili poczułem niewyobrażalną moc . spojrzałem na kazekage - weź to - powiedziałem , to był zestaw hourengan pills - na pewno ci się przyda - mówiąc to poszłem w swoją strone
Powrót do góry Go down
HokanMarun
Kazekage
Kazekage
HokanMarun


Liczba postów : 177
Age : 33
Ranga : Genin
Wioska : Suna Gakure
Registration date : 12/10/2007

Character sheet
Chakra:
Misja isonade Left_bar_bleue3250/3250Misja isonade Empty_bar_bleue  (3250/3250)
HP:
Misja isonade Left_bar_bleue3340/3340Misja isonade Empty_bar_bleue  (3340/3340)

Misja isonade Empty
PisanieTemat: Re: Misja isonade   Misja isonade Icon_minitimePią Lis 09, 2007 4:31 pm

Kiedy było po wszystkim zauważyłem że ryba którą mial na sobie demon nadal kręci się w około. A więc stwierdziłem że skożystam z okazji i pujde na ryby:D Wziąłem ostatnie resztki chakry i pasek z dna morza schwytał rybe. Jako że chciałem coś ciekawego przynieść z tej podróży. Zniszczyłem dosłownie rybe techniką sabaku kyuu. Troche to okrutne było ale zęby wielkiej ryby wydały mi się dość interesujące. Więc je sobie wziałem a resztki ryby zjadłem sobie na polaży przy ognisku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Misja isonade Empty
PisanieTemat: Re: Misja isonade   Misja isonade Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Misja isonade
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Isonade
» I Misja klasy C
» II Misja klasy C
» Misja klasy D

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ten Teges :: KiriGakure: Wioska Ukrej Mgły :: Krąg Czterech Wysp Nanju-
Skocz do: