Ten Teges

Zostań prawdziwym Shinobi, wciel się w swoją ulubioną postać, zagraj w Naruto RPG
 
IndeksFAQSzukajRejestracjaUżytkownicyGrupyZaloguj

Share
 

 Hokan Marun

Go down 
AutorWiadomość
HokanMarun
Kazekage
Kazekage
HokanMarun

Liczba postów : 177
Age : 29
Ranga : Genin
Wioska : Suna Gakure
Registration date : 12/10/2007

Character sheet
Chakra:
Hokan Marun Left_bar_bleue3250/3250Hokan Marun Empty_bar_bleue  (3250/3250)
HP:
Hokan Marun Left_bar_bleue3340/3340Hokan Marun Empty_bar_bleue  (3340/3340)

Hokan Marun Empty
PisanieTemat: Hokan Marun   Hokan Marun Icon_minitimePią Paź 12, 2007 5:59 pm

Imię: Hokan Marun
Płeć: Mężczyzna
Wioska:--Suna Gakure--
Wiek: 16
Wygląd:
Hokan Marun 2-38
Klan: brak
Historia: Początkujący ninja z Wioski Ukrytego Piasku. Posiada marzenia o zostaniu wielkim Shinobim. Członek wymarłego klanu Marunów. Całe życie przetrenował na konstrukcji kukieł. Podtrzymuje tradycje rodzinne. Kiedy zdobył demona Shukaku i został Kazekage nadal podąża drogą obrony Suna Gakure. W młodym wieku został Geninem. Kiedy został Kazekage oddał się swojej misji bycia obrońcą Suny. Obecnie dość sprawny fizycznie. Jako, że jest członkiem klanu Marunów posiada bardzo zręczne ręce i już w tak młodym wieku opanował wykonywanie pieczęci jedną ręką.

Kage Bunshin no Jutsu
Przywołanie klonów za pomocą chakry. Każdy klon robi to co każe mu właściciel, a chakra dzielona jest pomiędzy klony.
(10 chakry za każdy klon)

Shuriken kage-bunshin-jutsu(technika podziłu cienia shurikena)
Tak jak Naruto dzieli siebie na cienie, tak ta technika polega na podziale
jednego shurikena na dużą ilość jego kopii.
(5 chakry za każdy klon shurikena)
Jeśli atak trafi przeciwnik traci 100 HP

Kunai kage-bunshin-jutsu
Tak jak Naruto dzieli siebie na cienie, tak ta technika polega na podziale
jednego Kunaia na dużą ilość jego kopii.
(5 chakry za każdego kunaja)
Jeśli atak trafi przeciwnik traci 100 HP

Shunshin no jutsu (teleportacja)
Polega na teleportacji za plecy przeciwnikaw celu wykonania ataku. Ma jedną poważną wadę. Kiedy teleportujesz się nie widzisz co przeciwnik w tym czasie robi.
(200 chakry) Dość wyczerpująca technika.

Kekkai(bariera)
Pozwala uniknąć przeważnie jednego potężnego ataku. Polega na skumulowaniu chakry w rękach i na zasadzie amortyzatora przyjąć go bez strat na zdrowiu.
(100 chakry)

Nawanuke no Jutsu
Jutsu pozwalające uwolnić się, kiedy jest się związanym.
(50 chakry)

Hiru Bansho Boka no Jutsu
Technika polegająca na tym iż użytkownik może połączyć się z innym przedmiotem.
(100 chakry)

Sabaku Senpuu
Kopniak z urzyciem piasku. Kopniak z jednym obrotem. Piach towarzyszący walczącemu zaraz po kopniaku zasypuje przeciwnika przygniatając go.
(50 chakry) -300HP jeśli trafi

Suna Shuriken
Piaskowy Shuriken. Użytkownik wysyła na przeciwnika dowolną, zależną od poziomu chakry, ilość piasku, który potem rozdziela się na mniejsze części i przybiera wygląd zbliżony do normalnego Shuriken.
(20 chakry za shurikena) -100HP za każdy trafiony Shuriken

Sabaku Bunshin no Jutsu
Technika podziału piasku. Pozwala na pomnorzenie wylewającego się z kukły piasku.
(100 chakry na każdą góre piasku)

Suna no Mai (piaskowy taniec)
W stronę przeciwnika wysyłany jest strumień piasku, który sterowany jest chakrą. Jego celem jest dopadnięcie przeciwnika i zasypanie go piaskiem. Przy okazji uderza mocno przeciwnika.
(50 chakry) 100-200HP kiedy trafi

Suna Kisame no Mai (piakowy taniec ostrzy)
Piasek twardnieje i tworzy ostre ostrza, które gonią przeciwnika w celu przekłucia go.
(50 chakry na każde ostrze w ten sposób stworzone) -200HP za każde trafione ostrze

Mugen Sajin Daitoppa [Fuuton]
We wnętrzu kukły miesza się piasek wiatr i chakra. Powoduje to rozszerzenie płuc kukły, lecz po chwili wypuszcza wszystkto z ogromną siłą. Atak blokuje niemalże każdy atak przeciwnika a na dodatek działa jak uderzenie o ściane. Dodatkowo sam piasek okalecza.
(400chakry) 900-1000HP jeśli trafi

Omote Kamaitachi
Z rąk kukły wypuszczany jest silny strumień chakry pomieszanej z powietrzem. Niweluje atak przeciwnika i odpycha go na daleką odległość.
(100chakry) 300-500HP Jeśli trafi

Suna Raishin
Prosta technika polegająca na wystrzeleniu strzałek z piasku w powietrze, które następnie spadają i tworzą piorunochrony. Pochłaniają wszelką elektryczność w swoim zasięgu.
(50 chakry)

Daisan No Me
"Trzecie oko" Walczący tworzy kopje oka przez którą może spoglądać na to co się dzieje kiedy nie jest możliwe oglądanie zwykłymi oczami.
(10 chakry na ture)

Suna no Tale
Jest to technika, którą opanowali jedynie ninja, w których zapieczętowany został demon piasku. Jutsu polega na automatycznej obronie przed większością ataków Tai oraz NinJutsu słabszych wrogów. Obrona polega na wytwarzaniu ścian piasku.
(30 chakry na każdy w ten sposób odbity atak)

Suna no Yoroi
Defensywna technika, w której ninja ma na sobie specjalną drugą skórę z piasku. Jest to zabezpieczenie przed ewentualnym ominięciem Suna no Tale. Skóra ta regeneruje się po każdym uderzeniu, o ile pozwala na to chakra.
(20 chakry na każdą regeneracje)

Zettai Bougyou
Po prostu "Absolutna obrona". Tylko dla osób posiadających zapieczętowanego w swoim ciele demona piasku. Ninja tworzy o okół siebie kule o dużej grubości która ochrania go przed niemalże każdym atakiem.
(-100 chakry)

Ulubiony rodzaj Jutsu: Hitokugutsu
Techniki Ludzi-Lalek kontrolowanych za pomocą linek chakry.
Posiadam kukłe o imieniu Kyodai, czyli brat, schowaną w zwoju. Jest moją podobizną i najlepszą kukłą jaką stworzyłem. Posiada przymocowane do rąk ostrza Samehada, jest mocno opanerzona i posiada wiele dodatkowych funkcji. Miedzy innymi 5 magazynków trujących strzałek osłabiających z ust kukły, 10 sztuk gazu paraliżującego po 5 turach, zapas wody tworzących słoniącą pare wodną oraz zapas piasku umieszczonych w brzuchu kukły. Posiada także rozciągliwy brzuch do wykonywania technik wietrznych.
Utrzymanie kukły pochłania 20 chakry na turę.

Poza kukłą posiadam miecz Marun Kisame. Jest to rodowy miecz przekazywany w naszym klanie z ojca na syna. Ma forme niewielkiego, lekkiego miecza, wykonany z bardzo twardej stali wspomagany minerałem z zębów ryby Samehada.

W moim ekwipunku znajduje się także tajemniczy zwój.

Do specjalnej techniki wymyśloną przezemnie jest przywołanie stworzonej przezemnie kukły, która jest podobizną drzemiącego we mnie demona. Jest to kukła o ogromnych rozmiarach. Dzieki tak wielkim rozmiarom i ogromnej pojemnośći płóc kukły udało się uzyskać możliwość wykonywania techniki Renkuudan [Fuuton]. Możliwe jest też poruszanie odnużami kukły. Dzięki zaklętej w niej mocy moich przodków dodaje dwa tysiące chakry, a samo utrzymanie kukły zabiera 500 chakry na ture.

Renkuudan [Fuuton]
Wietrzny odpowiednik Teppoudamy. Używający zbiera powietrze w swoim żoładku, mieszając przy tym je ze swą chakrą, po czym wyrzuca je z siebie z dużą siłą, nadając mu jednocześnie olbrzymią prędkość. Tak skondensowane powietrze trafia przeciwnika praktycznie miażdżąc go na miejscu. Podobnie jak w przypadku Teppoudamy, może być wykonywana tylko przez duże stworzenia.
(500 chakry) -1000HP, lub unik, lub śmierć, o tym decyduje sędzia.

Sabaku Rou
Wymagająca ogromnych ilości piasku i chakry. Tworzy ona potężne więzienie z piasku, zamykające w swoich „kleszczach” przeciwnika, nie pozwalając mu na ucieczkę. Prawdopodobnie nie ma z niego wyjścia, a wpadnięcie w taką zasadzkę kończy się śmiercią poprzez całkowite zmiażdżenie ciała. Można założyć, iż jest to po prostu ulepszona wersja Sabaku Kyuu, z tym wyjątkiem że Sabaku Rou jest techniką o wiele potężniejszą, mogącą pomieścić w sobie więcej niż jedną osobę.
(150 chakry na turę) Powoduje albo przegraną, albo duże obrażenia 800- 1000 HP albo przeciwnik unika. O tym decyduje sędzia.

Shukaku no Tate
Saikou Zettai Bougyo (Największa Absolutna Obrona) Przy użyciu ogromnej ilości Chakry potrafi przywołać kreature przypominającą bestie, która w nim drzemie - Shuukaku. Do wykonania tej techniki używane są minerały o największej twardości i sile znajdujące się w ziemi, które później miesza się ze swoją Chakrą i piaskiem. To właśnie dzięki temu wróg ma wielkie problemy z przebiciem tej bariery.
(500 chakry) Następuje po aktywowaniu pierwszej i drugiej formy demona.

ZAAKCEPTOWANY
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Hokan Marun
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ten Teges :: Ciasne ale własne :: Karta postaci-
Skocz do: