Ten Teges
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ten Teges

Zostań prawdziwym Shinobi, wciel się w swoją ulubioną postać, zagraj w Naruto RPG
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Seven Swordmen

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
minion999
Mizukage
Mizukage
minion999


Liczba postów : 83
Age : 29
Ranga : Chuunin
Wioska : kiri gakure
Registration date : 13/10/2007

Character sheet
Chakra:
Seven Swordmen Left_bar_bleue3050/3050Seven Swordmen Empty_bar_bleue  (3050/3050)
HP:
Seven Swordmen Left_bar_bleue3210/3210Seven Swordmen Empty_bar_bleue  (3210/3210)

Seven Swordmen Empty
PisanieTemat: Seven Swordmen   Seven Swordmen Icon_minitimeCzw Lis 15, 2007 1:59 pm

Seven Swordmen Normal_Naruto-Episode-154-Screensho
Organizacja ta powstała jeszcze za czasów sprzed wojny z Akatsuki. Zrzeszała ona najsilniejszych shinobi Kiri Gakure. Z racji, że Wioska Mgły była bezwzględna i okrutna, tacy byli też jej shinobi. W tak zdemoralizowanej armii, nie trudno o bunt. Tak też się stało, organizacja ta się rozpadła, a jej członkowie (między innymi Momochi Zabuza i Hoshigaki Kisame), uciekli i stali się niebezpiecznymi przestępcami rangi S. Losy każdego potoczyły się inaczej, a organizacja upadła. W końcu wybuchła wojna, a wszyscy dawni członkowie zostali zabici. Po latach Mizukage postanowił wskrzesić oddział, zbierając wszystkich najpotężniejszych wojowników. Piątka Sage i dwójka wybitnie uzdolnionych Jouninów została wyselekcjonowana, po czym nałożono na nich specjalną pieczęć. Każdy z nich otrzymał cyferkę na dłoni. Jedynka oznaczała najsilniejszego członka, dowódcę, a cyferki niżej oznaczają coraz to niższych członków. Mizukage przewidział niebezpieczeństwo ponownego rozpadu, tak wiec i on otrzymał pieczęć na prze3dramieniu, która wyglądała jak okrąg, z wpisanymi do środka numerkami. Wystarczy, że przebije jedną z pieczęci specjalnym kunaiem, a odpowiedni członek natychmiast umiera. Takie małe zabezpieczenie, wyeliminowało niebezpieczeństwo powtórki z historii. Dzisiaj oddział jest raczej wierny i wykonuje wszystkie zalecone misje, jednak kilku członków nie jest zadowolonych z tych pieczęci.

członkowie:
1.chouji akimichi
2.madara uchicha
3.hokan marun
4.virven denneseja


Ostatnio zmieniony przez dnia Sro Sty 23, 2008 10:20 am, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry Go down
Nidaime
Akatsuki
Akatsuki
Nidaime


Liczba postów : 89
Age : 31
Ranga : Genin
Wioska : Missing-nin
Registration date : 11/10/2007

Character sheet
Chakra:
Seven Swordmen Left_bar_bleue3450/3450Seven Swordmen Empty_bar_bleue  (3450/3450)
HP:
Seven Swordmen Left_bar_bleue3740/3740Seven Swordmen Empty_bar_bleue  (3740/3740)

Seven Swordmen Empty
PisanieTemat: Re: Seven Swordmen   Seven Swordmen Icon_minitimeCzw Lis 15, 2007 2:09 pm

Skoro tak to ja również, mój miecz to Kusanagi
2. Nidaime (Uchiha Madara)
Powrót do góry Go down
HokanMarun
Kazekage
Kazekage
HokanMarun


Liczba postów : 177
Age : 33
Ranga : Genin
Wioska : Suna Gakure
Registration date : 12/10/2007

Character sheet
Chakra:
Seven Swordmen Left_bar_bleue3250/3250Seven Swordmen Empty_bar_bleue  (3250/3250)
HP:
Seven Swordmen Left_bar_bleue3340/3340Seven Swordmen Empty_bar_bleue  (3340/3340)

Seven Swordmen Empty
PisanieTemat: Re: Seven Swordmen   Seven Swordmen Icon_minitimeCzw Lis 15, 2007 3:20 pm

Ja też się zgłoszę. Posiadam miecz Hoshigaki Kisame. Wykułem go zaraz po pokonaniu morskiej ryby Samehada, z jej zębów. Konkretnie to taki pół miecz pół sztylet. Lekki, ale za to bardzo ostry. Bez wrodzonych mocy.
Nazwa miecza: Hoshigaki Kisame
Mój nick: Hokan Marun
Powrót do góry Go down
Virven
Genin
Genin
Virven


Liczba postów : 124
Age : 30
Ranga : Genin
Wioska : Konoha Gakure
Registration date : 10/11/2007

Character sheet
Chakra:
Seven Swordmen Left_bar_bleue3900/3900Seven Swordmen Empty_bar_bleue  (3900/3900)
HP:
Seven Swordmen Left_bar_bleue4070/4070Seven Swordmen Empty_bar_bleue  (4070/4070)

Seven Swordmen Empty
PisanieTemat: Re: Seven Swordmen   Seven Swordmen Icon_minitimeCzw Lis 15, 2007 6:04 pm

Też bym się zgłosił mój miecz to Sen-Raiten.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Seven Swordmen Empty
PisanieTemat: Re: Seven Swordmen   Seven Swordmen Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Seven Swordmen
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ten Teges :: Ciasne ale własne :: Organizacje-
Skocz do: