Ten Teges
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ten Teges

Zostań prawdziwym Shinobi, wciel się w swoją ulubioną postać, zagraj w Naruto RPG
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Spotkanie z Orochimaru

Go down 
AutorWiadomość
HokanMarun
Kazekage
Kazekage
HokanMarun


Liczba postów : 177
Age : 33
Ranga : Genin
Wioska : Suna Gakure
Registration date : 12/10/2007

Character sheet
Chakra:
Spotkanie z Orochimaru Left_bar_bleue3250/3250Spotkanie z Orochimaru Empty_bar_bleue  (3250/3250)
HP:
Spotkanie z Orochimaru Left_bar_bleue3340/3340Spotkanie z Orochimaru Empty_bar_bleue  (3340/3340)

Spotkanie z Orochimaru Empty
PisanieTemat: Spotkanie z Orochimaru   Spotkanie z Orochimaru Icon_minitimeSob Lis 03, 2007 4:01 pm

Wracałem sobie spokojnie z lasu Osaka kiedy nagle usłyszałem dziwny szelest i odczułem także dziwną energie. Nie wiedzialem co to jest więc ukryłem się. W pewnym momencie zobaczyłem dość znajomą mi twarz. To był Orochimaru. Stwierdziłęm, że napewno wie że go obserwuje więc wyszedłem mu naprzeciw. Zapytałem wprost:
-"Co tu robisz?"
-"Chcesz się do mnie pzyłączyć?"
-"Chyba śnisz, nigdy w życiu nie przyłacze się do Akatsuki."
Nie czekając na reakcje mocno zdenerwowany szybko zacisąłem Orochimaru piaskiem. Lecz nagle poczułem na szyji ostrze Kunaja.
Z prawej był Deidara,a z lewej był koleś z wielkim czymś na głowie.
Jako że walka nie miała sensu opuściłem piasek i czekałem na ruchy przeciwnika.
-"Masz wielką moc. Przydasz mi się."- patrząc na mnie z niebywałą pewnością
-"Nigdy!"
-"Jeszcze zobaczymy."
Kończąc to zasłoniło się wszystko dymem, a po chwili już ich nie było.
Poszedłem więc dalej, lecz nie byłem pewien co może się stać w przyszłości. Wróciłem do Suna Gakure gdzie, wróciłem do swoich obowiązków.
Powrót do góry Go down
 
Spotkanie z Orochimaru
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ten Teges :: OtoGakure: Wioska Ukrytego Dźwięku :: Las Osaka-
Skocz do: