Ten Teges
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ten Teges

Zostań prawdziwym Shinobi, wciel się w swoją ulubioną postać, zagraj w Naruto RPG
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Raiju

Go down 
AutorWiadomość
Virven
Genin
Genin
Virven


Liczba postów : 124
Age : 30
Ranga : Genin
Wioska : Konoha Gakure
Registration date : 10/11/2007

Character sheet
Chakra:
Raiju Left_bar_bleue3900/3900Raiju Empty_bar_bleue  (3900/3900)
HP:
Raiju Left_bar_bleue4070/4070Raiju Empty_bar_bleue  (4070/4070)

Raiju Empty
PisanieTemat: Raiju   Raiju Icon_minitimeSro Lis 14, 2007 6:01 pm

Pewnego dnia syn Raikage odwiedził naszą wioskę i wdałem się z nim w pewną rozmowę:
- Witaj jestem Virven a ty?
- Jestem synem Raikage imienia nie będę ci zdradzał ponieważ się trochę go wstydzę.
- Co was sprowadza do naszej wioski?
- A co ty taki ciekawski?
- Po prostu nudzę się siedząc tu całymi dniami. A u was dzieje się coś ciekawego?
- Nom nie zaprzeczę niedawno zaatakował nas sześcio-ogoniasty demon.
- Hmm to może zajdziemy do mnie na herbatę i opowiesz mi coś o nim.
- OKi.
Więc udaliśmy się na herbatkę po drodze zahaczając o ramen ichiraku.

- Więc jak będzie opowiesz mi coś o tym demonie?
- Jasne jest to elektryczny demon używający także czasem ognia nikt nie wie gdzie się ukrywa ale jest wiadome że jest zawsze o północy koło naszej wioski niszcząc wszystko co popadnie.
- Możesz powiedzieć coś więcej lub pomóc mi przy pieczętowaniu go ponieważ kiedy tak opowiadasz mam coraz większą chęć go złapać.
- Jasne tylko przyjdź do mojej wioski co najmniej z 2 dobrymi shinobimi i paru ninja to coś tam może ci pomogę.
- Dobra dzięki do tego czasu się przygotuję a potem uwolnię waszą wioskę od demona.
Potem dopiliśmy herbatkę i się już pożegnaliśmy ponieważ jak się okazało musiał już wracać do wioski ale mam nadzieję że jeszcze się spotkamy.
Powrót do góry Go down
 
Raiju
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ten Teges :: Ciasne ale własne :: Wasze demony/Przeklęte pieczęcie-
Skocz do: