Ten Teges
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ten Teges

Zostań prawdziwym Shinobi, wciel się w swoją ulubioną postać, zagraj w Naruto RPG
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Misja klasy D

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
HokanMarun
Kazekage
Kazekage
HokanMarun


Liczba postów : 177
Age : 33
Ranga : Genin
Wioska : Suna Gakure
Registration date : 12/10/2007

Character sheet
Chakra:
Misja klasy D Left_bar_bleue3250/3250Misja klasy D Empty_bar_bleue  (3250/3250)
HP:
Misja klasy D Left_bar_bleue3340/3340Misja klasy D Empty_bar_bleue  (3340/3340)

Misja klasy D Empty
PisanieTemat: Misja klasy D   Misja klasy D Icon_minitimePią Lut 15, 2008 3:56 pm

Kolejna misja klasy d i kolejny problem społeczny. Chodzi o budynek Administracji. Konkretnie jest w remoncie i ktoś bezczelnie to wykorzystał. Konkretnie to ktoś podkrada materiały na remont. Wprawdzie są strażnicy i pilnują tego cały czas ale to nic nie daje. Zapewne jest to grupka przestępców którzy są niebywale sprytni. Odkryj jak to robią że strarznicy ich nie łapią. Strażnicy sami nie wiedzą jak to się dzieje. Kradzieże dokonywane są zawse nocą.

Teraz suche fakty z śledzstwa policyjnego. Z zenań strażników wynika, że kradzieże dokonywane są zawsze kolo północy kiedy najpilniej pilnują materiałów. Z zeznań światków którzy często bywają tam w tych godzinach wynika, że kręcą się tam często Ci sami ludzie ubrani przeważnie na czarno, a ich twarz nie widać bo naturalnie jest noc.

Popytytaj więc świadków i poszukaj dowodów które pomogą ci odnaleźć sprawców.

Nagroda to zwykla katana max 2000 obrażeń oraz 1000 goldów. Nagroda specjalna to zwój w którym zaklęta jest salwa kunajów. Po rozwinięciu zasypuje ona przeciwnika.
Powrót do góry Go down
22ponczek22
Genin
Genin
22ponczek22


Liczba postów : 10
Age : 31
Ranga : Genin
Wioska : Suna Gakure
Registration date : 13/02/2008

Character sheet
Chakra:
Misja klasy D Left_bar_bleue2300/2300Misja klasy D Empty_bar_bleue  (2300/2300)
HP:
Misja klasy D Left_bar_bleue2500/2500Misja klasy D Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Misja klasy D Empty
PisanieTemat: Re: Misja klasy D   Misja klasy D Icon_minitimeNie Lut 24, 2008 9:10 pm

Popytałem swiadkow kturzy widzieli złodziei i dowiedziałem sie od nich ze na strojach milei dziwny znak ktury juz kiedys wiedziałem ale nie wiedziałem gdzie wiec poczedłem do wioski i popytałem w miescie czy ktos widział kiedykolwiek taki znak.Ludzie wzkazali mi człeowieka siedzacego pod sciana.Na plecach miał taki znak jak ten o kturego pytałem.Podszedłem do niego i zapytałem czy wie cos o tym ze ktos kradnie materiały na odnowe budynku AMINISTRACYJNEGO on spojrzał na mnie i nerwowo odepchnoł mnie i uciekał ja pobiegłem za nim.On wszedł do budynku.Wszedłem i zuwarzyłem materiały kture były skradzione.Wezwałem policje i wzkazałem budynek poczym pobiegłem za tym ktury mi wczesniej uciekł.Podbiegłem do niego i urzyłem URZADZENIA DZIWIEKOWEGO ogłuszyłem go i oddałem w rece policji....
Powrót do góry Go down
 
Misja klasy D
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» I Misja klasy C
» II Misja klasy C
» misja klasy C
» misja klasy C
» misja klasy A

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ten Teges :: SunaGakure: Wioska Ukrytego Piasku :: Misje-
Skocz do: